Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach inicjatywy złożonej przez grupę nieformalną „Naturalnie-naturalne”. Tym razem będą to warsztaty zielarskie, prowadzone przez Tamarę Michelis, zielarkę i fitoterapeutkę. Będziemy rozmawiać o właściwościach ziół, inspirując się naszą literaturą. Zapraszamy serdecznie! Warsztaty bezpłatne, jednak liczba uczestników jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy w bibliotece.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność NPRCz 2.0 Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Narodowe Centrum Kultury