2 marca 2023 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krościenku Wyżnym odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej w sprawie oceny wniosków na inicjatywy oddolne „Działajmy razem” w projekcie „Moja – Twoja – Nasza Biblioteka” w ramach programu BLISKO Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Komisja Konkursowa obradowała w składzie:

1. Mateusz Liput – Wójt Gminy Krościenko Wyżne;
  2. Anita Fal – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krościenku Wyżnym;
  3. Dorota Graba – bibliotekarz Gminnej Biblioteki Publicznej w Krościenku Wyżnym;
  4. Ewelina Haręga-Zygarowicz – bibliotekarz Gminnej Biblioteki Publicznej w Krościenku Wyżnym;
  5. Stanisław Wierdak – przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Obywatelskich Rady Gminy Krościenko Wyżne;
  6. Beata Najbar – wiceprzewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Obywatelskich Rady Gminy Krościenko Wyżne;
  7. Kacper Sabik – podinspektor Urzędu Gminy w Krościenku Wyżnym ds. promocji.

Komisja Konkursowa stwierdziła, że w konkursie złożonych zostało 11 wniosków. Wszystkie wpłynęły w wyznaczonym terminie i zostały poddane ocenie.

Dziękujemy Mieszkańcom za zainteresowanie naszym konkursem, a wszystkich wnioskodawców zapraszamy do indywidualnych konsultacji w sprawie realizacji poszczególnych inicjatyw.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1.

Pozytywną ocenę i dofinansowanie otrzymały następujące wnioski: