Spektakl "Kopciuszek"

Dzisiaj w naszej bibliotece mieliśmy dzień niezwykły. Z okazji Tygodnia Bibliotek zaprosiliśmy do nas dzieci na spektakl pt. „Kopciuszek”. Przedstawili go młodzi aktorzy z Kółka Teatralnego działającego przy Publicznym Gimnazjum im. Pokolenia Kolumbów w Krościenku Wyżnym pod kierunkiem Pani Katarzyny Marszałek.

.

Gościły u nas maluszki z Klubiku Dziecięcego, Przedszkola Samorządowego oraz Ochronki Św. Józefa. Spektakl obejrzeli też uczniowie klasy pierwszej i drugiej Szkoły Podstawowej w Krościenku Wyżnym. Dzieci z Klubiku Dziecięcego sprawiły nam wielką niespodziankę i z okazji Dnia Bibliotekarza, który obchodzony był 8 maja, przygotowały dla nas prezent w postaci pięknej książki. Bardzo dziękujemy!

Słowa podziękowania kierujemy także do Pani Katarzyny Marszałek i młodzieży z Kółka Teatralnego za przygotowanie wspaniałego przedstawienia.